All for Joomla All for Webmasters

Роберт Де Ниро никогаш нема да го игра Трамп

Роберт Де Ниро никогаш нема да го игра претседателот Доналд Трамп, бидејќи не го почитува американскиот лидер.

 

"Не сакам да го играм. Секогаш сум наоѓал точка во ликовите кои ги играм и се разбира можам да пронајдам и во неговиот лик, но немам симпатии кон него и она што го прави, кон одговорностите кои ги прима. Нему едноставно не му е гајле", изјави актерот за весникот Гардијан.

"Тој знае каков е и сето она што тој го вели за луѓето или работите во реалноста е само проекција на самиот него. Не знам како е одгледан, но никогаш не сум мислел дека има лоши луѓе - тој не е злобен. Тој е досаден", изјави актерот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.