Сексипилната Пенелопе Круз го освојува Лондон со нејзиниот неверојатен стил (ФОТО)

Пенелопе Круз е една од најппривлечните жени во светот.

 

Ја опишуваат како неверојатна, огнена, привлечна и откако ќе ја видат, не можат да ја заборават нејзината убавина.

 

Актерката го привлече вниманието кон себе за време на официјален настан во Лондон.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.