Роби Вилијамс ќе стане татко по четврти пат

Сопругата на пејачот Роби Вилијамс, Аида Филд, за празникот Свети Валентајн, на Инстаграм објави, неочекувана, но многу среќна вест.

 

Излезе дека ѕвездите стануваат родители по четврти пат, пренесоа светските агенции.


„Пронајдете ја разликата ... На овој ден на вљубените сакаме да ја славиме љубовта на најневеројатен начин ... Богатството на Бенедикт Ентовен Вилијамс“, напиша Аида под фотографијата.

 

Таа додаде дека момчето е нивно биолошко дете, но го носела сурогат мајка. Третото дете, исто така се носи на овој начин.

 

Среќните родители се венчаа во 2010 година, а нивните две деца имаат 7 и 5 години.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.