Џеј Ло позира со полицајци на снимањето на ново музичко видео

Џенифер Лопеџ беше забележана како се фотографира со група полицајци во Мајами Бич во средата.

51-годишната хитмејкерка се чини дека ужива во друштво на полицајците во текот на снимањето на претстојното музичко видео.

Џенифер на себе има светликав градник, раскопчана бела кошула и тексас шорцови за снимањето на спотот.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.