Викторија Бекам нема да настапува со „Спајс грлс“

Викторија Бекам ја отфрли можноста повторно да настапи со женскиот поп бенд „Спајс грлс“.

47-годишната sвезда не им се придружи на Гери, Ема, Мел и Мелани кога се вратија заедно за серија настапи во 2019 година и инсистира на тоа дека не планира да се појави на сцена ако повторно имаат турнеја во иднина, бидејќи „со своите потфати во светот на модата и убавината таа на своите фанови веќе им го дава она што навистина го сакаат“.

Говорејќи за „Добро утро, Америка“, таа рече: „Фановите отсекогаш беа одлични и тоа беше прекрасно патување, но што се однесува до мене, сега се фокусирав на модата и убавината. Тоа е мојата страст.“

Модната дизајнерка истакна дека ужива со својот сопруг Дејвид и дека е многу среќна во бракот.

Запрашана за совет за успешна врска што би им го пренела на нивните четири деца, таа рече: „Многу се забавуваме. Се поддржуваме еден со друг во сè што правиме, но се работи за забава и уживање во друштво на таа личност. Јас навистина сакам да бидам со него.“

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.