Софија Ричи елегантна во бело на свеченост во Лос Анџелес

Софија Ричи присуствуваше на настан на култниот француски бренд парфеми Guerlain во Лос Анџелес во средата вечерта.

23-годишната манекенка акцентот го стави на своите нокаут нозе со ултрамодерен бел блејзер фустан.

 

 

Фустанот има широк појас околу нејзината половина за да ја нагласи фигурата на песочен часовник, и има два големи џебови над колковите.

Ќерката на Лајонел Ричи ги минимализира аксесоарите со мала црна чанта.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.