All for Joomla All for Webmasters

Ова е дефинитивно најлудиот фан на Новак, погледнете што направи со својата фризура! (фото)

Знаеме дека Новак Џоковиќ е идол на голем број луѓе во Србија, но еден човек се покажа дека го сака многу повеќе од другите.

 

Во последно време можеме да погледнеме различни фризури на луѓето кога се шетаме по улица, но еден од нив ни остана в очи.

 

Еден дечко од Нови Сад, на задниот дел од главата направил фризура со ликот на најдобриот тенисер во светот.

 

 

Верувале или не, фризерот на Марио успеал на задниот дел од главата да направи фризура во облик на Новак Џоковиќ.

 

Нема што вистински мајстор....

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.