Ливерпул сака да го врати назад Кутињо

 Плејмејкерот на Барселона Филипе Кутињо, наводно, дал поддршка за понудата од Ливерпул за да го врати на двегодишна позајмица со можност за откуп од 88 милиони фунти.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.