(ВИДЕО) Донација на климатизери за градинката 11 Октомври во Општина Бутел

Компанијата Вива Фреш донираше климатизери за градинката 11 Октомври во Општина Бутел.

 

Градоначалникот на Општина Бутел, Велимир Смилевски и директорката на градинката се заблагодариј за донацијата и ги повикаа сите општествено одговорни компании да го сторат истото.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.