All for Joomla All for Webmasters

Без вода утре дел од корисниците во Центар

Од 8 часот утре прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од бул. „Кочо Рацин“ кај Црвен крст и бул. „Стив Наумов“ во општина Центар, соопштуваат од Регионалниот центар за управување со кризи.

 

Прекинот ќе биде заради отстранување дефект и ќе трае до завршување на интервенцијата.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.