All for Joomla All for Webmasters

Борис Георгиевски и Оливер Спасовски вечерва во посета на првата канцеларија за превенција на МВР во Стајковци

Канцеларија за превенција на МВР

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски и градоначалникот на Гази Баба, Борис Георгиевски, вечер (20:00) ќе ја посетат првата канцеларија за превенција на Министерството за внатрешни работи кај плоштадот во населеното место Стајковци во општина Гази Баба, каде ќе имаат обраќања, најави општинската служба за информирање.


Дополнително ќе биде пуштена и реконструираната канцеларија на месната заедница во Стајковци, која беше оштетена од поплава.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.