All for Joomla All for Webmasters

Без вода денеска дел од село Стајковци

Без вода дел од Скопје

Поради поврзување  на водоводна  мрежа од ф-100мм во село Стајковци бб, прекин во водоснабдувањето ќе имаат корисниците дел од ова село.


Како што информираат од АД „Водовод и канализација“ прекин во водоснабдувањето ќе има во 9:00 часот до завршување на интервенцијата. 

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.