Предвремени избори на 12 април

 Дванаесетти април идната година е датумот на кој ќе се одржат предвремените избори, одлучија учесниците на денешната лидерска средба што се одржа на Вилата Водно, по иницијатива на претседателот, Стево Пендаровски.

 

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.