Ким Кардашијан сподели нов семеен портрет без Канје

Ким Кардашијан Вест на својот Инстаграм-профил сподели нова црно-бела фотографија семеен портрет без нејзиниот сопруг Канје Вест.

На фотографијата, дел од професионална фотосесија на ѕвездата на Keeping Up with the Kardashians, таа позира со своите четири деца.

Ким може да се види како го држи синот Псалм, кој е роден во мај 2019 година, седумгодишната Норт, тригодишната Чикаго и петгодишната Сеинт. Објавата ја наслови: „Детска љубов“.

Извори блиски до Ким и раперот открија дека иако се разведуваат, нивниот меѓусебен однос е многу добар.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© MTM ТВ Дооел - Скопје. Сите права се заштитени.