All for Joomla All for Webmasters

Чучер Сандево

Дел од Мирковци утре без струја

Дел од Мирковци без струја

Од 11 до 12 часот утре без снабдување со електрична енергија ќе останат корисниците од Мирковци, делот од селото кај чешмата (сред село).


Како што информира Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, прекинот е поради закажани технички зафати во дистрибутивната електромрежа.

   

Забрането е превземање или копирање на авторски содржини (текстови,фотографии,видеа) без претходна писмена согласнот од МТМ ТВ. Доколку сметате дека вашето авторско право е повредено, ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
       

© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.