All for Joomla All for Webmasters

Шуто Оризари

Утре без струја дел од Шуто Оризари

Без струја дел од Шуто Оризари

Без електрична енергија утре од 9:00 до 14:30 часот ќе бидат корисниците од улица „Индира Ганди“ лоцирани во близина на бензинската пумпа Окта, во општина Шуто Оризари.


Како што соопшти Регионалниот центар за управување со кризи на Град Скопје, без струја во истиот период ќе бидат и корисниците од улица „Македонско Косовска Бригада“ подулица број 19, во општина Шуто Оризари.

Забрането копирање на авторска содржина без претходна писмена потврда од МТМ ТВ ДООЕЛ. Доколку сметате дека вашето авторско право е прекршено ве молиме да не контактирате на info@mtm.mkМожеби ќе ве интересира:

Сите статии објавени на МТМ.мк се во согласност со ИАБ етичкиот кодекс


© 2017 MTM ТВ Дооел - Скопје. Изработка и хостинг: Делта Софт ЛТД - Гевгелија. Сите права се заштитени.